Ga naar inhoud
Climategate Klimaat Logo

'Wat wordt bedreigd? Het klimaat of de vrijheid?'
Václav Klaus

  • Home
  • ScienceTalks
  • Auteurs
    • Alle Auteurs
    • Redacteuren
      • Hans Labohm
      • Theo Wolters
    • Auteurs A t/m O
      • André Bijkerk
      • Ap Cloosterman
      • Marcel Crok
      • Gerard d’Olivat
      • David Dirkse
      • Arnold Fellendans
      • Leonardo da Gioiella
      • Kees de Lange
      • Rob Lemeire
      • Jeroen Hetzler
      • Jan Jacobs
      • Kees le Pair
      • Pieter Lukkes
      • Hugo Matthijssen
      • Martijn van Mensvoort
    • Auteurs P t/m Z
      • Reynier Pronk
      • Arthur Rörsch
      • Paul Scheffers
      • Christoffel Schoneveld
      • Frans Schrijver
      • Hajo Smit
      • Dick Thoenes
      • Fred Udo
      • Gert-Jaap van Ulzen
      • Tjerk Veenstra
      • Dolf van Wijk
      • Martien de Wit
      • Rypke Zeilmaker
  • Doneren
  • Facebook
  • Climategate.nl TV
    • Alle video’s op een rij
    • De kosten van het energieakkoord
    • De waarheid a/h Klimaatbeleid
    • Presentatie Verspilling is zonde
    • Arthur Rörsch
    • 580 Miljard voor CO2 reductie
    • Hans Labohm ICCC4
    • Climate change and policy
    • Windenergie in Waterland
    • KNAW-klimaatbrochure
    • Interview Simon Rozendaal
    • Klimaschutz absurde Idee
    • Klimawandel-Video
    • Geen klimaatcrisis
    • IPCC exposed
    • New Little Ice Age Coming
    • Seeing is Believing
    • Global Warming Panic explained
    • Untapped Energy Resources
    • Environmentalism as a Religion
    • Al Gore Climategate Downfall
    • James Delingpole Watermelons
  • Offtopic
  • Links
  • Informatie
    • Over ons
    • Archief
    • English
    • Links
    • Contact

Marijn Poels: Het goede doel heiligt de middelen

Gerelateerd:

  • Wybren van Haga over stikstofplannen
    Wybren van Haga over stikstofplannen
  • Willie Soon over de invloed van de zon op het klimaat en over wat er zich achter de schermen van het klimaatdebat heeft afgespeeld
    Willie Soon over de invloed van de zon op het klimaat en…
  • Thierry Baudet over het Nederlandse vestigingsklimaat
    Thierry Baudet over het Nederlandse vestigingsklimaat
  • Thierry Baudet over klimaatalarmisme
    Thierry Baudet over klimaatalarmisme
  • Raoul Heertje interviewt Hans Labohm (uit de oude doos, 2009)
    Raoul Heertje interviewt Hans Labohm (uit de oude doos,…
Door H. Labohm (HR)|31 januari 2023|7 Reacties

Deel deze pagina!

FacebookTwitterLinkedIn

7 reacties

  1. David Dirkse 31 jan 2023 om 19:23- Antwoorden

    Waarbij aangetekend dat het zelfbenoemde goede doelen zijn. Propaganda, misleiding en boerenbedrog dus.

    16
    1
  2. Johan D. 31 jan 2023 om 20:56- Antwoorden

    Weet je wat ‘pennen’ is? Dat is wanneer een collectant aan de deur jouw handtekening-met-pen onder een lidmaatschap- of sponsorcontract heeft weten te laten zetten. Dan zit je vast aan een NGO of ander ‘goed doel’.
    Milieudefensie besteedt dat uit aan een bedrijf. De collectanten (veelal 15-18 jaar oud) krijgen € 65 netto per aangebrachte ‘penner’.

    11
    1
  3. paul 31 jan 2023 om 22:12- Antwoorden

    Het laat een beeld achter

    Van totale verwevenheid

    Corruptie en machtsspelletjes

    = Deep State

    7
    1
  4. Johan D. 1 feb 2023 om 10:38- Antwoorden

    Goed interview met Greta tijdens een wandeling door Davo.
    Haar antwoorden op vragen van opdringerige journalisten zijn erg verhelderend….

    http://www.youtube.com/watch?v=9Uh26skeFYA

    2
    0
    • AnthonyF 1 feb 2023 om 11:54- Antwoorden

      Inderdaad, erg verhelderend. LOL

      Maar ter verdediging van onze Greta; wat verwacht je nou van iemand die op haar 15 gestopt is met leren en die bovendien een behoorlijk mentaal probleem heeft, Asperger. Klimaatstumperd.

      2
      0
      • Johan D. 1 feb 2023 om 13:57

        Aanvankelijk vond ik Greta ook een belachelijk klimaatstumperd. Maar ik heb mijn mening bijgesteld. Ze is als 15-16 jarige puber met een leerachterstand en gedragsproblemen -vroeger zeiden we dat ze wat ‘achterlijk’ was- door rijke, invloedrijke volwassen -waaronder haar ouders- voor de publicitaire leeuwen gegooid. Ze is klein, iets te klein voor haar leeftijd en ze is niet knap, maar ook niet lelijk. Naast de mooie klimaatwoordvoerders zoals Langstrecken Luisa of Aimé van Baalen steekt ze schril af, iets wat haar dan kwetsbaar laat lijken. Ze heeft iets aandoenlijks, iemand op wie je niet gauw kwaad kan worden. Kortom voor het doel waarvoor ze is ingezet, was ze de perfecte persoon. Maar in feite is het kind keihard geestelijk misbruikt door een elite die zich om haar persoonlijke kot helemaal niet bekommert.
        Greta heeft inmiddels wel afgedaan. Ze is 20 en kan niet meer als onschuldig, edoch verontwaardigd kind figureren. Ze moet volwassen worden geacht. Echter aan haar optreden in de Youtube -video zie je dat ze geestelijk nog een pubertje is. Dat werpt bij mij de vraag op wie en hoe ze op die bewuste dag in Davos zo voor de leeuwen is gegooid. Hoe wisten de troep journalistieke wolven dat hun prooi juist op dat moment naar buiten kwam lopen? Was het de bedoeling om haar zo af te laten gaan? En zo ja, wiens bedoeling was dat?

        ik denk dat we medelijden moeten hebben met het kind Greta. Ze is door scrupuleuze volwassenen ingezet als middel om een doel te behalen. Nu ze niet meer van nut is, laten ze haar vallen. Ooit dat ik “het zal je kind maar zijn”. Nu denk ik “Het zullen je ouders maar zijn.”

        6
        0
  5. Hans B. 1 feb 2023 om 12:41- Antwoorden

    Wat een goede documentaire. Ik wist het al maar dit maakt alles nog veel duidelijker.. Chapeau! Deze film in een zit afgekeken.

    We hebben dus geen schijn van kans om iets te veranderen op een rationele manier. Ooit zal er een einde komen aan deze corruptie maar dan is er veel verwoest, verarmd en hebben de verkeerde mensen de macht.

    3
    0

Geef een reactie Reactie annuleren

POPULAIR

DONEREN
Climategate.nl kan alleen bestaan dank zij uw donaties. U kunt zowel doneren via iDeal als rechtstreeks naar de rekening van Stichting Milieu, Wetenschap & Beleid. Donaties aan de stichting zijn fiscaal aftrekbaar. Vermeld altijd het doel van uw donatie. Dat kan climategate.nl zijn, maar ook een specifiek project dat op climategate genoemd is, of een andere bestemming die met climategate.nl of stichting MW&B te maken heeft. Rekening Stichting Milieu, Wetenschap en Beleid.

IBAN NL04INGB 0005526038 - RSIN/fiscaalnr. ANBI: 822331767 - KvK 27378299 - De stichting heeft de ANBI status.


NIEUWSBRIEF
- Inschrijven nieuwsbrief.

RECENTE REACTIES

  • Bob op Ongehoord Nederland over gevolgen van klimaatbeleid
  • Xander op Amerikaanse onderzoeker: IPCC moffelt 8 goed nieuws-onderzoeken over orkanen weg
  • Bob op Ongehoord Nederland over gevolgen van klimaatbeleid
  • Modelleur op Amerikaanse onderzoeker: IPCC moffelt 8 goed nieuws-onderzoeken over orkanen weg
  • Theo op Hoop en wetenschappelijke glorie
  • AnthonyF op Hoop en wetenschappelijke glorie
  • Bob op NRC signaleert ‘verschuivingen’ bij rechters over klimaatzaken
  • Bob op NRC signaleert ‘verschuivingen’ bij rechters over klimaatzaken
Alle inhoud van Climategate.nl is in licentie gegeven volgens een Creative Commons Naamsvermelding-Niet Commercieel-Geen Afgeleide Werken 3.0 Unported Licentie
Privacy | RSS | Sitemap | ScienceTalks | ECR Network
VOLG ONS A.U.B.
RssFacebookTwitterLinkedIn
Page load link
Translate »