
Live Premiere Primordial Code 3 Marijn Poels! ‘The Return of the Stars’
18 februari 2026 – 19:30 – Antwerpen
19 februari 2026 – 19:30 – Aalsmeer
Het vervolg op The Primordial Code 1 & 2
Wat als je een plek bezoekt waar je geconfronteerd wordt met onze geschiedenis die veel anders blijkt te zijn dan je altijd werd voorgehouden? Hoe een vals verhaal de hele basis van ons wezen in zijn greep heeft weten te houden door de werkelijkheid te veranderen in mythen.
Een verhaal over hoe onderdrukking en angst ons duizenden jaren lang hebben weerhouden van het ontwikkelen van onze oerkrachten, die nu wereldwijd worden teruggewonnen. Want het zit gewoon in ons menselijk DNA en het is makkelijker terug te winnen dan ooit gedacht.
Een verbijsterende experimentele zoektocht van documentairemaker Marijn Poels naar ons verre verleden om onze oercode terug te winnen.
Ja, Ik wil dit zien in Antwerpen.
Ja, Ik wil dit zien in Aalsmeer.
We leven in een zeer bijzondere tijd.
We zijn heel verheugd aan te kondigen dat we twee exclusieve fysieke premières van de nieuwste film The Primordial Code 3: The Return Of The Stars van Marijn Poels zullen organiseren in Antwerpen en Aalsmeer!
We leven in een zeer bijzondere tijd. Naarmate we als mensheid ons bewustzijn steeds verder verruimen, komt er steeds meer informatie naar boven over de ware geschiedenis van de Aarde en het ware, grootse potentieel van de mens.
Marijn Poels – bekend als onthullende documentaire maker – heeft hard gewerkt aan zijn derde film over The Primordial Code: De Oorspronkelijke Code. Deel 1 en 2 van zijn films over onze oorspronkelijke code hebben veel losgemaakt vanwege alle onthullende informatie.
Wat als je ontdekt dat er beschavingen zijn geweest, zoals de Maya’s, de Atlantiërs en de oude Egyptenaren, die veel verder ontwikkeld waren dan onze huidige beschaving en dat onze geschiedenis heel anders is dan je altijd werd voorgehouden? Deze films helpen ons herinneren aan ons Oorspronkelijke Potentieel.
In het laatste deel van de trilogie “The Primordial Code: The Return of the Stars” gaat filmmaker Marijn Poels op een spannende zoektocht om de diepgaande oercode te ontdekken, die ooit werd gekaapt en herschreven door machtstructuren.
Marijn duikt diep in de geheime, verborgen gangen van de geschiedenis en ontrafelt en onthult de verbazingwekkende samenhang tussen energielijnen, krachtplaatsen en oude bouwwerken, zoals de piramides die wereldwijd te vinden zijn. Alle puzzelstukken bij elkaar vormen een steeds completer overzicht van de ware geschiedenis van de mens.
Vanuit de diepste duisternis van de aarde tot de helderste plek waar we kunnen zijn: een onthullende zoektocht die zich ontvouwt tot een reflectieve dans tussen sprookjes en realiteit, waarin de realiteit vaak wordt gevonden waar je hem het minst verwacht.
Praktische informatie
Dinsdag 18 februari – Antwerpen (Kinepolis)
Woensdag 19 februari – Aalsmeer (TV Studios)
Start: 19:30 uur (Marijn Poels opent kort, daarna start de film, zorg dat je op tijd aanwezig bent)
Taal: Engelstalig, met Nederlandstalige ondertiteling
Aanwezig: Marijn Poels is beide avonden live aanwezig en zal de avond persoonlijk openen
Wil jij deze intrigerende filmavond samen beleven met een groep gelijkgestemden?
🎟️ Koop dan nu je tickets en verzeker jezelf van een plek.
De opbrengsten van deze avonden gaan naar het volgende project van Marijn Poels. Door erbij te zijn steun je zijn werk en draag je bij aan bewustzijnsverspreiding.
***





Ik moet toch niet gaan denken aan von Dänicken?
Dat hangt ervan af HOE jij aan, bijvoorbeeld, von Dänicken denkt. Heb je al wat vooroordelen klaarliggen die je ergens gelezen hebt (=mening van iemand anders), staat jouw geest open voor de mogelijkheid dat de werkelijkheid te groot is om door de menselijke geest in zijn geheel te overzien?
Ach Gerard alles is mogelijk, als je er maar in gelooft. Bewijzen leveren is net als met het AGW-klimaat geen sinecure. Maar het wachten is op de eerst aliën.
Kijk maar eens naar de docu-serie Ancient Aliens op Historie Channel.
Ruud2510
Wordt daar het bewijs geleverd of worden er alleen veronderstellingen geuit? Religies zitten er vol mee, maar van mij mag iedereen geloven wat hij/zij wil. Als het maar niet opgedrongen wordt,