Henk Vermeer, BBB.
Van een onzer correspondenten.
De BBB wil opheldering nu het VN-klimaatpanel IPCC afstand neemt van het zwaarste klimaatrampscenario. Dat scenario ging uit van 4 tot 6 graden opwarming in 2100, maar wordt nu losgelaten. Volgens BBB is Nederland jarenlang onterecht bang gemaakt met extreme voorspellingen die grote invloed hadden op beleid, investeringen en publieke communicatie, lezen we bij NieuwRechts.nl
Het nieuwe hoogste scenario komt uit rond 3,5 graden opwarming deze eeuw. Dat is nog steeds meer dan de internationale grens van 2 graden, maar duidelijk lager dan het oude rampscenario. Dat oude scenario werd vaak gebruikt in studies, mediaberichten, klimaatrechtszaken en nationale voorspellingen.
Volgens de Volkskrant verwees meer dan 80 procent van onderzochte klimaatartikelen naar dit sombere toekomstbeeld. Ook het KNMI gebruikte het scenario bij berekeningen over zeespiegelstijging en extreme hitte. Daardoor kunnen de nieuwe inzichten gevolgen hebben voor beleid dat jarenlang op deze aannames leunde.
BBB wil weten wat de schade is
BBB-fractievoorzitter Henk Vermeer heeft Kamervragen gesteld aan de ministers van Klimaat en Groene Groei en van Infrastructuur en Waterstaat. Hij wil weten welke projecten en programma’s zijn gebaseerd op het oude scenario. Ook wil hij weten of instellingen als het KNMI en PBL hun uitgangspunten aanpassen.
‘Jarenlang zijn extreme klimaatscenario’s gepresenteerd alsof ze de meest waarschijnlijke toekomst waren. BBB wil helderheid over hoe groot de invloed daarvan is geweest op beleid, miljardeninvesteringen en publieke communicatie.’
Volgens BBB moet klimaatbeleid op realistische aannames rusten. Vermeer zegt:
‘Klimaatbeleid moet gebaseerd zijn op realistische aannames en transparante wetenschap. Daar mag geen twijfel over bestaan.’
***
Lees het gehele artikel bij NieuwRechts.nl, hier.
***
Eindelijk nu dringt het hopelijk door en krijgen burgers dit ook te horen.
Dit moet ook allemaal versprijd worden via de media kanalen.
Er is geen crisis en er komt geen crisis behalve in burgers beurs.
Jetten kan zijn idiote plannen afschalen en zijn bezuinigingen in de vorm van zieken en hulpbehoevende van een luier naar geen luier in de ijskast zetten voor eeuwig.
Beter gezegd het bedonderen van burgers moet per direct stoppen, er is geen haast en er komt geen haast.
Ze moet maar wennen aan een co2 armere wereld dan een netto 0 wereld zonder koeien.
Het insecten eten moet verdwijnen.
Theo, doe niet zo dom.
Waarom?
@Gerard. Waarom moet ik dit uitleggen? Als je hier vaker komt dan zul je zelf ook wel weten dat Theo vast een prima man is maar van klimaat en de veranderingen die al zichtbaar zijn heeft hij geen verstand.
Diegene die een ander “dom” noemt reflecteerd zijn/haar tekortkoming op een ander.
Ha ha, mooi harry mens, weer zo een naam wat nergens op lijkt, maar het mens is geïrriteerd, jammer maar helaas voor hem.
Wat is er trouwens verranderd, en wat moet ik zien?
Water komt en gaat, zo was het vroeger zo is het nu.
Dat ze Nederland droog gebaggerd is wil niet zeggen dat dit ook zo blijft in de toekomst.
Of dacht je dat ik in die grapjes van KNMI trap en andere alarm zenders, nee hoor.
Europese aankomende dictatuur, maak je daar maar druk om.
‘Dat ze Nederland droog gebaggerd is wil niet zeggen dat dit ook zo blijft in de toekomst’.
Theo, bij de Groene Khmer kennen ze de toekomst met grote nauwkeurigheid. Gewone mensen zoals jij en ik niet, maar ik waag toch een poging.
Uitzonderlijke omstandigheden uitgesloten, zoals een paar Russische atoombommen op de Nederlandse dijken, durf ik wel te voorspellen dat Nederland gedurende ons leven echt niet zal onderlopen door die paar centimeters die de zee wellicht nog gaat stijgen.
En als na 2100 de waterstand echt catastrofaal gaat worden zal dat altijd in een zodanig tempo gebeuren dat de dan levenden zich prima zullen kunnen aanpassen.
En voordat jouw toekomstige dorpsgenoten natte voeten gaan krijgen is er nog een lange weg te gaan denk ik:)
AnthonyF, natuurlijk gebeurt er niets op korte termijn.
Ze hebben niet voor niets afgeschaald, er zijn gewoon periodes zoals ik al honderden keren heb gezegd en terug te vinden zijn in geschiedenis boeken of digitaal hoe dat heden zo mooi heet dat die fenomenen van alle tijden is, zowel koud als warm.
Er zullen zich heel wat andere taferelen in de toekomst gaan afspelen dan een tijd met wat meer warmte.
Een wereldwijde epidemie b.v waar niet direct een oplossing voor is.
Zoveel andere zaken kan de mensheid treffen daarom die onzin met hun opwarming hoor ik niet eens.
We kunnen 28 miljard euro uitsparen. 28 miljard 1 euro munten wegen samen 210 miljard gram (210 miljoen kilogram). Omgerekend is dit 210.000 ton. Ter vergelijking: dit gewicht is zwaarder dan 20 Eiffeltorens (een Eiffeltoren weegt ongeveer 10.100 ton). Hoeveel “vluchtelingen” zouden we daarmee op kunnen vangen?
Vluchtelingen opvang staat voor 9 miljard per jaar in de begroting: het geeft dus drie jaar respijt.
Reflecteerd?
Taal fetisjist Jacq?
Tata Steel beëindigt het contract met voormalig directeur van Milieudefensie Donald Pols. Aanleiding is een publicatie van van NRC over het verleden van Pols als voorman van een extreemrechtse studentenbeweging in Zuid-Afrika.
https://www.volkskrant.nl/economie/tata-steel-beeindigt-contract-met-donald-pols~b59047a4/
Bij mij staat nu de champagne koud.
Mijn vrouw vroeg zojuist of ik een hartaanval kreeg vanwege mijn gebrul toen ik dit las. Na uitleg begon zij ook te brullen.
Tja Donald, wat nu he.
Milieudefensie zal je niet meer willen hebben en bij en of ander commercieel bedrijf ben je ook kansloos.
Er is, gezien je leiderschap van een extreemrechts clubje in ZA wellicht nog een mogelijkheid voor je bij het FvD want daar kijken ze niet zo nauw :)
PS.
Ik geloof er overigens geen zak van dat Tata dit nu pas ontdekt. Dit soort bedrijven hebben overal hun bronnen. Tata heeft die rat buitengewoon slim in het pak genaaid.
Ben wel benieuwd of de Raadsheren van de HR dit gaan meenemen in de behandeling van het cassatieverzoek van Shell.
Hiep Hiep Hoera …… ik vermoed een emailtje met aangehechte bewijs via het NRC aan de board van Tatasteel..
* De redactie van NRC beschikt over historisch videomateriaal van een gewelddadige actie uit april 1991 in Pretoria, waarin drie onafhankelijke bronnen Pols hebben geïdentificeerd.
* Donald Pols is inderdaad op 2 juni 2026 per direct ontslagen bij Tata Steel. Hij was daar pas één dag in dienst als directeur duurzaamheid en communicatie.
* De officiële reden van de breuk is het feit dat hij zijn extreemrechtse verleden bewust heeft verzwegen tijdens de sollicitatieprocedure. Tata Steel verklaarde dat deze informatie niet met het bedrijf is gedeeld.
* Historica Anne-Lot Hoek ontdekte tijdens archiefonderzoek dat de destijds 19-jarige Pols in 1991 de voorzitter en voorman was van het racistische ASF. Deze groepering vocht met geweld tegen de afschaffing van de apartheid en probeerde bijeenkomsten van Nelson Mandela (ANC) te verhinderen.
* Op de website van het NRC staat een videoverslag van de bewuste confrontatie op de Universiteit van Pretoria in 1991. Volgens getuigen is Pols op die beelden te herkennen als de man die een ANC-vlag verbrandt
* Pols heeft de feiten inmiddels tegenover NRC en RTL Z bevestigd. Hij noemt zijn toenmalige standpunten “heel fout” en spreekt van een verwerpelijke jeugdzonde waar hij met walging op terugkijkt.
Wie wil Donald Pols nog als comunicatie en klimaat adviseur ? ……. ‘down and out’
Kwestie …. Zou MilieuDefensie ervan op de hoogte zijn geweest ….. en was dit de reden van Pols zijn ‘move’ weg van zijn fuctie als MilieuDefensie communicatie hoofdman?
Kwestie …. Je moet effectief in dienst zijn getreden om te kunnen worden ontslagen?
Hoe lang wist Tatasteel van het fascistische verleden van Donald Pols?
Deze kwestie blijft nog wel even in de media hoofdlijnen denk ik….. dit is een journalistieke scoop van jewelste….
NRC:
“Hij informeerde de toenmalige voorzitter van de raad van bestuur, die nu voorzitter van de raad van toezicht is van Milieudefensie.”
” NRC stelde dinsdagochtend vragen hierover aan Milieudefensie maar is nog in afwachting van een reactie.”
Website Milieudefensie:
“Marty Smits (voorzitter raad van toezicht, lid remuneratiecommissie)”
Ik denk dat er binnenkort, misschien vanavond al, een vacature komt in de raad van toezicht.
Het NRC artikel:
https://www.nrc.nl/nieuws/2026/06/02/het-verzwegen-verleden-van-donald-pols-ik-koos-een-weg-waar-ik-nu-met-walging-op-terugkijk-a4928625
(voorzitter raad van toezicht, lid remuneratiecommissie)”
Zijn benoeming is tot uiterlijk jun 2027
Hij is ook lid van een raad van advies bij een bedrijf in Zuid Afrika.
Kortom Pols informeerde hem vijf jaar geleden, “Dat speelde zeker meer dan vijf jaar geleden” en zijn contacten in ZA zouden hem eenvoudig kunnen uitleggen welke rol Pols werkelijk had bij die studenten en ook de aard van die vereniging.
Ai Ai Ai dat komt niet meer goed voor de voorzitter.
Milieudefensie heeft met A.J.W. Duyvendak wel wat ervaring met ex krakers die niet bleken te deugen.
Strategische uitschakeling van Tata, perfect prima zo, weg met dat volk.
Milieudefensie zag er geen probleem in om wetende van het verleden van Donal Pols , hem als voorzitter van het Afrikaner Studente Front, aan te stellen als directeur. Milieudefensie is een lievelings kind van Links dat rood doorlopende ogen krijgt over bepaalde leden van FVD. Ik ben benieuwd hoe Links dit gaat recht breien: jeugdzonde kan moeilijk worden gebruikt nu Lidewij de Vos dit verboden wordt.
Naar aanleiding van Donald Pols vond ik deze reactie die de moeite van van het lezen zeker waard is:
Volgens mij bewijst dit maar weer eens dat van Extreem Links naar Centrum naar Extreem Rechts niet een rechte lijn is, maar een cirkel. De Fransen zeggen het heel mooi: “Les extrèmes se touchent”. Boven in de cirkel de normale, gematigde centrum mensen. Onderin de fascisten. Met geloof precies zo, met onderin de Islamisten. Islamofascisten dus. Ook dus niet zo gek dat ze makkelijk overstappen van het ene extreme gedachtengoed naar het andere. Zie Extinction Rebellion. Probleemloos stappen deze lieden over van milieuacties naar anti-Israel acties.
Yvonne, Pols was toen ook al in ieder geval 19 jaar oud en wettelijk gezien dus volwassen. Dat noem ik geen jeugdzonde meer. Donald wrijft in een vlek die steeds groter wordt.
Een jeugdzonde is op je 12e een ruit ingooien.
Nederland kent het zgn. jeugdstrafrecht. Als in Frankrijk een 15 jarige een moord pleegt o.i.d. wordt hij als volwassene behandeld door Justitie
2 jun 2026 om 16:25
“Ik denk dat er binnenkort, misschien vanavond al, een vacature komt in de raad van toezicht.”
4 juni 19:21
https://nos.nl/artikel/2617159-raad-van-toezicht-milieudefensie-stapt-op-wegens-verzwegen-verleden-donald-pols
Het bestuur heeft de raad een extra dag aangekeken en die stapten toen snel allemaal op.
De voorzitter heeft het kennelijk 5 jaar geleden al met enkelen in de raad besproken.
Het hogere doel was, het net behaalde succes in het proces tegen Shell 5 jaar geleden, niet verstoren met “de waarheid”.
Vooral niet intern met het bestuur.
Pols wist heel goed wie hij informeerde en wie niet.
Noble cause corruption, heet dat.
NRC wist natuurlijk allang dat Pols een voor links fout verleden heeft. Maar ze hebben er mee gewacht totdat ze het tegen hem konden gebruiken. Zijn vertrek naar Tata Steel heeft kwaad bloed gezet bij zijn linkse ‘vrienden’. Nu is de tijd rijp om hem zwart te maken. Een smerig spel dus. En dat laatste is de belangrijkste nieuwswaarde van het NRC bericht. Het laat zien voor welk links karretje NRC zich graag laat spannen.
‘NRC wist natuurlijk allang dat Pols een voor links fout verleden heeft’.
Nee Johan, NRC wist al lang dat Pols een fout verleden heeft; punt uit.
wraak is een gerecht wat het best koud geserveerd kan worden
Eab, wraak schijnt bovendien behoorlijk zoet te zijn :)
dat vind ik wel leuk nieuws….
ik herinner me vaagweg wel iets van die Afrikaner studenten bond. Dat was net zoiets als de AWB. ZA voor de blanken. Van hun kreeg ik ook eens een mooie brief….’we weten waar je woont….daar wordt je echt wel even bang van. Ze hebben die prof. Heyns destijds koelbloedig vermoord. De dader is nooit opgepakt.
Pols zit nou wel mooi in de knijp. Krijgt hij eerst nog WW? Of gaat dat direct in de bijstand?
Onder bepaalde voorwaarden kan je recht hebben op een WW-uitkering als uw arbeidscontract tijdens de proeftijd door uw werkgever wordt beëindigd.
De belangrijkste voorwaarde is dat je niet zelf ontslag hebt genomen en dat je geen verwijt hebt aan het ontslag (je bent niet ontslagen om een gegronde reden)
De laatste kwestie – (je bent niet ontslagen om een gegronde reden, cq er was een vals CV of verzwegen verwijtbaar gedrag / strafbaar feit) – kan als als verwijt aan het ontslag gelden voor Donald Pols ….
Ik denk dat vanavond het definitieve publieke einde van Donald Pols wordt bereikt in de TV-media / talkshows, de wrake vanuit de journalistieke ideologische ‘groene’ sektes zal zoet zijn.
BBB is een marginaal clubje geworden. Nu proberen ze zich te manifesteren dat we door klimaat niet in het jaar 2100 vergaan. Dat het in het jaar 2150 gaat gebeuren maakt voor het beleid toch niets uit en blijft klimaat hoogst actueel. Henk Vermeer is in den Haag toch al vergeten en Mona Keijzer is met nul zetels achterban de strijd aangegaan met FvD over het begrip blank Nederland. De echte strijd in het land gaat over het veroveren van het land bezet door boeren en zoveel mogelijk verdienen met het huisvesten van import bevolking uit shithole countries.
BBB is een typische CDA partij, lekker OH-en in de kamer, dwars liggen, moeilijk doen, gedoe over moreel kompas, maar ALTIJD tekenen bij het kruisje.
Ze verraden niet alleen ons land, maar ook alle burgers.
Wie écht verandering wil kan maar één partij kiezen, FvD, als enige partij van gezond verstand en realisme.
De rest, en dan heb ik het over ALLE andere partijen steunen in meer of mindere mate de globalistische doelstellingen en agenda 2030.
De agenda waarmee Europa veranderd in een CO2 gedreven dictatuur.
Och gut, meid toch.
BBB is in het leven geroepen om te voorkomen dat FvD te groot zou worden in die periode. Veel beloven en niets doen, Bedriegelijk Boeren Bedrog.
jammer dat ze (Lidewij) het imago van fascisme niet duidelijk van haar heeft afgeschud.
ze had er gewoon op kunnen hameren op dat er geen plaats meer is voor meer immigranten zonder om de Nederlanders zelf ernstig te benadelen, bv mbt behuizing
ipv ‘omvolking’ of ‘Nl voor de Nederlanders’
Henry, lees eerst dit uit de bijdrage van Scheffer: ‘* Pols heeft de feiten inmiddels tegenover NRC en RTL Z bevestigd. Hij noemt zijn toenmalige standpunten “heel fout” en spreekt van een verwerpelijke jeugdzonde waar hij met walging op terugkijkt’.
Dat heeft hem dus niet gered terwijl hij het zelf nog als ‘heel fout’ heeft genoemd en een jeugdzonde.
Lidewij wil er gewoon helemaal niets over zeggen en dat gaat haar gigantisch opbreken.
Overigens; het tekort aan woningen in Nederland is niet het gevolg van te veel immigranten, maar vooral van het totaal krankzinnige stikstof en CO2 beleid van Nederland waardoor werkelijk alles op slot zit.
Zo klopt ook de term “vergrijzing” eveneens niet. Ik ben bijna 65 en nog in het bezit van een adonis lichaam en een volle bos donkerblond haar.
Nederland is vol AnthonyF, en ik weet zeker dat jij hier in Nederland waar je vandaan komt niet meer zou willen wonen.
Veel vrachtwagen chauffeurs willen niet eens meer rijden in Nederland omdat het vol is.
Vol is vol je kunt niet een stad maken van Nederland.
Volgens velen is er plaats genoeg, maar ook velen vinden het ook te vol.
Stadsmensen zullen het wel gwend zijn maar platteland mensen niet.
@AF
die ‘jeugd’ zonden konden wel eens erger uitpakken als alleen ideologisch
samen met de AWB waren ze er echt op uit om alle blankes die zich achter de ANC schaarden of voor een referendum stemden uit te schakelen
moord was hun methode, daar schrokken ze niet voor terug
Lidewij is nog jong,
daar moeten we nog ff aan werken tot we haar op het rechte pad hebben
misschien eendag VVD + FVD ?
Theo, nee, wij willen absoluut niet terug naar Nederland, maar dat heeft niets met ’te vol’ te maken.
Er zijn nog zat plekken in Nederland waar je heerlijk rustig kan wonen zoals in het Noorden of daar in het mooie Limburg.
Nederland is gewoon te duur in alles. Huizen, brandstoffen enz.
En vul voor de aardigheid eens met jouw/jullie inkomen een Frans aangiftebiljet in en je begrijpt wat ik bedoel.
Helaas moet ik over mijn ABP pensioen IB betalen in Nederland, maar over 2 maal AOW in Frankrijk met als resultaat ieder jaar een Franse aanslag van 0, spreek uit ‘nul’ , euro.
Alleen zotten hebben kunnen denken dat de opwarming het leven onmogelijk zou maken.
Het enige dat ons echt bedreigd is de snellere stijging van de zeespiegel.
Gelukkig is Rijkswaterstaat actief om die bedreiging, zoveel als redelijk mogelijk,
de kop in te drukken door dijkophoging, enz. enz.
Bas… weer sla je op hol. De zeespiegel langs de Neerlandsche kust stijgt niet snel. Snel is een relatief begrip en daar is over te praten Bas. Zeespiegel stijgt dat klopt. Nederland loopt geen gevaar. Zolang er gaten in onze kustverdediging bewust worden gemaakt, onder het mom van “dynamische kustlandschap”, hoef jij je niet druk te maken over “snelle zeespiegelstijging”.
Je klingt zoals onze overheid voor 1953…
Weinig geleerd?
Ook hier sla je de plank mis Bas. Zo jammer.
Gelukkig gaat het met Poetin steeds beter Cornelia:
https://www.telegraaf.nl/buitenland/live-russische-topambtenaren-waarschuwen-poetin-voor-onhoudbare-oorlogsuitgaven/154485399.html
En nee, dit is dus nieuws vanuit Rusland en geen MSM.
Geld kan tegenwoordig eindeloos bijgedrukt worden.
Geld wel Gerard, maar als de dekking er achter ontbreekt is het waardeloos en een stevig deel van die dekking, goud dus, wordt door Rusland verkocht.
Het gaat de kant op van Duitsland voor WOII. Een brood van 11 miljoen mark enz.
China heeft een aantal jaren geleden enorme hoeveelheden goud gekocht. De machtsverhoudingen zijn op grote schaal aan het verschuiven. Chinezen veroveren de wereld niet met geweld, maar met geduld.
In een conference zei Wik Kan: Men zegt dat de chinezen niet op de maan kunnen komen (dat was in de tijd van de eerste maanlanding) nou, ging hij verder, als ze allemaal op elkaar schouders gaan staan, kunnen ze er zó bij!
De goudstandaard is hier al lang geleden afgeschaft, dus ik begrijp jouw argument niet.
Dld heeft in de jaren naar 1924-1932 geld bijgedrukt.
Had een vernietigend resultaat, het land verarmde in hoog tempo.
En leverde een belangrijke bijdrage aan de opkomst van Hitler!
Alles beter dan de heersende oligarchen…
En het leegzuigen van het land door de geallieerden via de 1eWW oorlogscompensatie betalingen.
Klimaatrampscenario gaat gewoon door – (nog) niet in Nederland maar in Wales.
In 2020 stond een straat in een dorp (Wales) onder water na storm ‘Dennis’. Belangrijkste oorzaak: klimaatverandering.
Niet het feit dat dat dorp in een kom van heuvelachtig gebied is waar waterstroompjes samenkomen maar klimaatverandering!
Nu wordt de straat afgebroken en bewoners verderop (hogerop?) ondergebracht en het Verenigd Koninkrijk heeft zijn primeur: de eerste klimaatvluchtelingen!
https://nos.nl/artikel/2616821-wales-doekt-straat-aan-riviertje-op-eerste-klimaatvluchtelingen-van-het-vk
Van de dramatische afkoeling waarover Chris Morrison in januari met veel bombarie bereichtte komt weinig terecht. De wereldtemperatuur schiet alweer omhoog, mogelijk de opmaat naar een nieuwe El Nino.
https://www.climategate.nl/2026/01/dramatische-daling-van-de-wereldwijde-temperaturen-genegeerd-door-de-door-eigen-narratief-beheerste-mainstream-media/
https://www.drroyspencer.com/wp-content/uploads/UAH_LT_1979_thru_MAY_2026_v6.1_20x9_GLOBAL-1536×691.jpg
Toegegeven, de omwarming verloopt wat minder snel dan de modellen 20 jaar geleven voorspelden. Gelukkig maar. Op dit moment beweegt de gemeten trend wat meer naar de modellen toe.
Heerlijk deze opwarming. Beter dan koude. Een feit is dat er minder mensen sterven aan koude dan aan warmte.
De modellen Bart? Ga jij nog van de betrouwbaarheid uit?
En ook die 3.5 graden is klinkklare onzin.
Jarenlang is de goegemeente voorgehouden dat
RCP8.5 is ‘the real deal’ , R7.0 is ‘the real deal’, RCP 6.0 is ‘the real deal’. Nu zijn de eerste twee eruit gevlogen omdat men na lang twijfelen toch wel vond dat ze ‘onrealistisch’ waren. En is nu dus de 3.5 graden terreur van RPC6 het nieuwe leitmotif. Maar waarom zou nu dat scenario niet ‘onrealistisch’ zijn als die anderen dat wel waren?
ik kwam vandaag een rapport tegen van Ottila Antero
Wat denk je daar van?
klik op mijn naam
Die 0.6C als klimaat gevoeligheid, ook wel ‘charney sensitivity’ genoemd is waar ik zelf jaren geleden al op uitkwam gebaseerd op berekeningen aan de toeneming van de effective atmosferische opaciteit in de 15 micron IR band onder verdubbeling van CO2 gehalte. Happer en van Wijngaarden komen uit op een vergelijkbare waarde, veel kleiner dan de modellen van het IPCC, die waarden rond de 1.8C of meer veronderstellen.
Dit betekent twee dingen in het bijzonder. Ten eerste rammelt de behandeling van stralingstransport in de IPCC aan alle kanten waardoor ze veel te warm worden.Ten tweede betekent dit dat het grootste deel van de tempertuur toeneming over de laatste 150 jaar niet door CO2 toeneming werd veroorzaakt en dus dat natuurlijke variatie op zijn minst even belangrijk was.
duimpje omhoog van mij!
ik denk dat ik de opsomming en conclusies van dit rapport op mijn website ga zetten
ik ben ook bang dat we op een dag nog gaan ontdekken wat de natuurlijke factoren zijn die de temperatuur omhoog drukken
vermoedelijk als het te laat is….
persoonlijk denk ik dat de Eddy cyclus een achtergrond heeft van vulkanische activiteit
d.i. een orientering van het binnenste van de aarde met de magnetische velden van de zon
“RCP8.5 is ‘the real deal’ “
Wie zei dat dan?
Even een opstekertje voor Cornelia; je bevindt je in goed gezelschap meid:
https://www.lefigaro.fr/actualite-france/violences-apres-la-victoire-du-psg-incriminer-les-forces-de-l-ordre-releve-d-une-inversion-des-valeurs-denonce-lecornu-20260602
In Frankrijk is behoorlijk de pleuris uitgebroken over het geweld na de overwinning van PSG.
Een of andere idioot van het ultra linkse LFI weet te melden dat dat vooral komt door het optreden van de politie :) (deja vu).
Gelukkig is er nu een burgervader van het LFI die heeft besloten dat de gemeentepolitie geen vuurwapens meer mag dragen en hij is daar enorm ‘populair’ mee geworden.
https://www.franceinfo.fr/politique/la-france-insoumise/le-maire-lfi-bally-bagayoko-elu-a-la-presidence-d-une-puissante-intercommunalite-en-seine-saint-denis_7956317.html
Trouwens, over populair gesproken:
https://www.bnr.nl/nieuws/nieuws-politiek/10602190/kamermeerderheid-wil-partijen-uitsluiten-die-geweld-goedpraten-gericht-tegen-markuszower-en-fvd
Tja, dat heeft Tata Steel knap gedaan. En met het resultaat ben ik wel blij.
Nu nog die onzin over groene waterstof onderuithalen. Of zullen we stiekem niets zeggen tegen Jetten? Kost ons wel wat belastinggeld, dat we toch al kwijt zijn.